Direktori Pegawai



MAJLIS PEPERIKSAAN MALAYSIA,
PERSIARAN 1, BANDAR BARU SELAYANG, 
68100 BATU CAVES, SELANGOR DARUL EHSAN

TEL: 03-61261600 (TALIAN UTAMA)
    03-6126XXXX (XXXX=no.sambungan)

Portal : http://www.mpm.edu.my

 

Jawatan

Nama

E- mel

Samb.

Talian Terus

PEJABAT KETUA EKSEKUTIF
NO FAKS: 03-61361488

Ketua Eksekutif

Tn. Haji Mohd Fauzi bin Datuk Haji Mohd Kassim 

ceo@mpm.edu.my

1601

03-6126 1601

Setiausaha Pejabat

Pn. Noran Najmi binti Rosmi

noran@mpm.edu.my

1604

 

Timbalan Ketua Eksekutif 1

En. Adnan Bin Husin

 adnan@mpm.edu.my

1602

03-6126 1602

Setiausaha Pejabat

Pn. Zalika Laily binti Mohd Zain

zalika@mpm.edu.my

1605

 

 

Timbalan Ketua Eksekutif 2

En. Ishak bin Hamzah

 sahak@mpm.edu.my 

1603

03-6126 1603

Setiausaha Pejabat

Cik Nor Faradilla bt Rashid

faradilla@mpm.edu.my

1606

 

UNIT PERHUBUNGAN AWAM

Pegawai Perhubungan Awam

Tn. Hj. Khawari bin Hj. Idris

khawari@mpm.edu.my

1607

 

Setiausaha Pejabat

Pn. Hariani binti Abu Hassan Shaari

hariani@mpm.edu.my

1608

 

 

UNIT AUDIT DALAM

Juruaudit Dalam

En. Mohd Tarmizi bin Hati@Mohd Hadi

tarmizi@mpm.edu.my

1609

 

UNIT INTEGRITI

NO FAKS: 03-61389453

Pegawai Integriti

En. Abu Hanifah bin Zun

abuhanifah@mpm.edu.my

1744

 

 

Jawatan

Nama

E- mel

Samb.

BAHAGIAN KHIDMAT PENGURUSAN
NO FAKS: 03-6137 5581

Pegawai Tadbir

En. Ahmad Khairul bin Harun

khairul@mpm.edu.my

1610

Penolong Pegawai Tadbir

En. Shamsudin bin Awang

shamsudin@mpm.edu.my

1611

Ketua Pembantu Tadbir

En. Adenan bin Khalid

adenan@mpm.edu.my

1612

Pejabat Am

 

1618/1619/1620

BAHAGIAN PENGURUSAN KESELAMATAN
NO FAKS: 03-6137 6240

Ketua Pegawai Keselamatan

En. Ragib bin Ahmad

ragib@mpm.edu.my

1624

Penolong Pegawai Keselamatan

En. Khairul Arifin bin Juhari

khairul_arifin@mpm.edu.my

1625

Pejabat Am

 

1626

BAHAGIAN PENGENDALIAN KOMPETENSI
NO FAKS: 03-6138 9453

Setiausaha Bahagian

Tn. Hj. Mohd Zaini bin Othman

zaini@mpm.edu.my

1632

Ketua Pegawai Peperiksaan

Cik. Hajah Nurashiqin Binti Zakariah

nurashiqin@mpm.edu.my

1633

Ketua Pembantu Tadbir

Pn. Zubaidah binti Mior Abdul Manaf

zubaidah@mpm.edu.my

1634

Pejabat Am

 

1637/1638

1635/1636

BAHAGIAN PENGURUSAN KEWANGAN
NO FAKS: 03-6138 3571

Setiausaha Bahagian

Pn. Suhana binti Sadina Ali    

 suhana@mpm.edu.my

1641

Penolong Akauntan 1

En. Mohamad Zubir bin Mokhtar

zubir@mpm.edu.my

1644

Penolong Akauntan 2

Pn. Syahidah binti Mohd Salleh 

 syahidah@mpm.edu.my

1643

Penolong Akauntan 3

Pn. Masrina bt Jantan

masrina@mpm.edu.my

1645

Pejabat Am

 

1648/1649

BAHAGIAN PENGENDALIAN PEPERIKSAAN STPM & MUET
NO FAKS: 03-6136 7329

Setiausaha Bahagian

Pn. Sharifah Norsana binti Syed Abdullah 

 norsana@mpm.edu.my

1650

Ketua Unit

(Pengendalian STPM & MUET 1)

En. Azman bin Hussein

azman@mpm.edu.my

1651

Ketua Unit

(Pengendalian STPM & MUET 2)

En. Rahim bin Ahmad 

 aim@mpm.edu.my

1652

Pegawai Peperiksaan (MUET)

En. Zainal Abiddin bin Ahmad @ Mohd

 zainal@mpm.edu.my

1653

Pegawai Peperiksaan 2

En. Adnan bin Ahmad

adnan_ahmad@mpm.edu.my

1656

Penolong Pegawai Peperiksaan 1

En. Mohd Isa bin Ibrahim

isa@mpm.edu.my

1654

Penolong Pegawai Peperiksaan 2

En. Kamarudin bin Kusni

kamrudin@mpm.edu.my

1655

Penolong Pegawai Peperiksaan 4

En. Noor Affendy bin Amat Suanti

affendy@mpm.edu.my

1657

Penolong Pegawai Peperiksaan 5

En. Mohd Fakhruddin bin Mohd Subari

fakhruddin@mpm.edu.my

1660

Penolong Pegawai Peperiksaan 6

En. Ahmad ‘Izzat bin Jusoh    

izzat@mpm.edu.my

1658

Penolong Pegawai Peperiksaan 7

En. Muhammad Farid bin Abdullah

farid.abdullah@mpm.edu.my

1742

Penolong Pegawai Peperiksaan 8

En. Muhammad Hamizi bin Abdul Manan

hamizi@mpm.edu.my

1743

Penolong Pegawai Peperiksaan 9

En. Shafiq Amar Hashim bin Muslim

Shafiqamar@mpm.edu.my

1659

Ketua Pembantu Tadbir

En. Mohd Ishak bin Arshad

mohdishak@mpm.edu.my

1661

Pembantu Tadbir (MUET)

Tn. Sy. Muhamad Najib bin Sy. Supian Sur

Najib@mpm.edu.my

1662

Pejabat Am

 

1663/1664/1665/1666 

Bilik Gerakan Peperiksaan

 

1668

BAHAGIAN PENYELIDIKAN & DASAR PEPERIKSAAN
NO FAKS: 03-6137 5097

Setiausaha Bahagian

En. Badrul Hisham Bin Abdullah

badrul@mpm.edu.my

1669

Ketua Unit (BPD)

Dr. Hjh. Ruhaibah Binti Hassan  

ruhaibah@mpm.edu.my

1670

Pegawai Peperiksaan

(Penyelidikan 1)

Pn. Siti Ruhani Binti Abu Sujak

ruhani@mpm.edu.my

1671

Pegawai Peperiksaan 

(Penyelidikan 2)

Tn. Haji Farid Bin Hassan

farid@mpm.edu.my

1672

Pegawai Peperiksaan 

(Penyelidikan 3)

 En. Mohd Hazrul bin Ishak

hazrul@mpm.edu.my

1673

Pejabat Am

 

1675/1676

BAHAGIAN PENGURUSAN TEKNOLOGI MAKLUMAT
NO FAKS: 03-6137 2413

Pengurus Bahagian

Teknologi Maklumat

Pn. Nor Qaily binti Sa'ari

qaily@mpm.edu.my

1677

Pegawai Teknologi

Maklumat 1

En. Mohd Tharmezy bin Md Tajuddin

mezy@mpm.edu.my

1680

Pegawai Teknologi

Maklumat 2

En. Md Saiful Bakhtiar bin Mohd Shah

saiful@mpm.edu.my

1678

Pegawai Teknologi

Maklumat 3

Puan Rosmah binti Mohd Zabidi

rosmah@mpm.edu.my

1679

Pegawai Teknologi

Maklumat 4

En. Mior Mohd Hanif bin Yob

miorhanif@mpm.edu.my

1681

Penolong Pegawai Teknologi

Maklumat Kanan 1

Pn. Zohrin binti Hj. Basir

zohrin@mpm.edu.my

1682

Penolong Pegawai Teknologi

Maklumat Kanan 2

En. Razak bin Abd Kadir

razak@mpm.edu.my

1683

Penolong Pegawai Teknologi

Maklumat 1

Pn. Siti Ainon binti Syed Musa

ainon@mpm.edu.my

1684

Penolong Pegawai Teknologi

Maklumat 2

En. Che Mohd Zuhar bin Che Soh

zuhar@mpm.edu.my

1685

Penolong Pegawai Teknologi

Maklumat 3

Pn. Alwani binti Ahmed

alwani@mpm.edu.my

1686

Penolong Pegawai Teknologi

Maklumat 4

Pn. Yushaliza binti Md Yusof

yushaliza@mpm.edu.my

1687

Pejabat Am

 

1692/1693

BAHAGIAN PERCETAKAN KESELAMATAN
NO FAKS: 03-6135 1159

Setiausaha Bahagian

En. Ahmad Kamal bin Hj. Abdul Hadi

kamal@mpm.edu.my

1696/1702

Editor

En. Muhamad Syafiq Iqbal bin Zainal

syafiq@mpm.edu.my

1698

Editor

Pn. Diyana binti Jalil

diyana@mpm.edu.my

1700

Editor

Pn. Azian binti Abu Hassan

azian@mpm.edu.my

1699

Editor

En. Muhammad Fahmi bin Abd Rahim

fahmi@mpm.edu.my

1708

Editor

Cik Nur Nadtrah binti Naim

nadtrah@mpm.edu.my

1697

Penolong Pegawai Peperiksaan (Braille)

En. Shaari bin Saad

shaari@mpm.edu.my

1701

Pejabat Am

 

1702/1703

BAHAGIAN SAINS DAN MATEMATIK

Setiausaha Bahagian

En. Abd. Majid Bin Adnan

majid@mpm.edu.my  

1709

                Ketua Unit (Sains)

Pn. Norazma binti Abu Bakar

azma@mpm.edu.my

              1713

Pegawai Peperiksaan

Cik Nurul Aina binti Haris Pazillah

nurulaina@mpm.edu.my

1710

Pegawai Peperiksaan

Pn. Nik Hanizah Mufidah binti Nik Husin

nikhanizah@mpm.edu.my

1711

Pegawai Peperiksaan

Pn. Shafiza binti Mohamed

shafiza@mpm.edu.my

1712

Pegawai Peperiksaan

Pn. Norlisa binti Mohamed @ Mohamed Noor

norlisa@mpm.edu.my

1714

Pegawai Peperiksaan

En. Mohd Nasrun Bin Bero

nasrun@mpm.edu.my

1715

Pegawai Peperiksaan

En. Mohd Fauzi bin Mohammed Saif

fauzims@mpm.edu.my

1716

Pegawai Peperiksaan

Pn. Norazlina binti Abdul Manaf

norazlina@mpm.edu.my

1717

Pejabat Am

 

1718/1719

BAHAGIAN SAINS SOSIAL DAN MUET

Setiausaha Bahagian

En. Zakaria bin Kamaludin

zakaria@mpm.edu.my

1720

Ketua Unit (Agama)

Tn. Hj. Zulkepli bin Hj. Jusoh

zul@mpm.edu.my

1721

Pegawai Peperiksaan

En. Amir bin Abdul Jaya

amiraj@mpm.edu.my

1722/1727

Pegawai Peperiksaan

Cik Nur Najwa Hanim binti A. Rani

najwa@mpm.edu.my

1723

Pegawai Peperiksaan

En. Khairunnawa bin Mohamed

nawa@mpm.edu.my

1724

Pegawai Peperiksaan

En. Sahruddin bin Sahrin

sahruddin@mpm.edu.my

1725

Pegawai Peperiksaan

Pn. Aeda Aziezee binti Ramli

aeda@mpm.edu.my

1726

Pegawai Peperiksaan

Encik Mohamad Azlan bin Bolki

azlan@mpm.edu.my

1727

Pegawai Peperiksaan

Pn. Aswardati binti Yaakub

aswardati@mpm.edu.my

1728

Pegawai Peperiksaan

En. Eddey @ Mohd Eddey bin Ahmad Esa

eddy@mpm.edu.my

1729

Pegawai Peperiksaan

Encik Ahmad Zufrie bin Abd Rahman

zufrie@mpm.edu.my

1730

Pegawai Peperiksaan

Pn. Mazlina binti Mohamad Aris

mazlina@mpm.edu.my

1731

Pegawai Peperiksaan

Pn. Nurul Hanisah binti Baharuddin

hanisah@mpm.edu.my

1732

Pegawai Peperiksaan

Pn. Shama Cameela binti Mohammad

cameela@mpm.edu.my

1733

Pegawai Peperiksaan

Pn. Ummi Nadzrah binti Abd Rahman

nadzrah@mpm.edu.my

1734

Pejabat Am

 

1735/1736